ماهنر
ماهنر

توافقنامه سایت و اپلیکیشن ماهنر

شما می توانید بدون ثبت نام و عضو شدن در سایت و اپلیکیشن ماهنر، به راحتی در آن به جستجو و به مشاهده آگهی های ثبت شده بپردازید ولی برای ثبت آگهی خود ابتدا بایستی با شماره موبایل خود وارد حساب کاربری خود شوید و سپس به طور رایگان به درج آگهی خرید یا فروش خود اقدام نمائید. در این صورت ابتدا باید توافقنامه کاربری که بر اساس قوانین و مقررات حاکم بر سایت و اپلیکیشن ماهنر و نیز سیاست حفظ حریم شخصی تنظیم گشته، را مطالعه نموده و در زمان ثبت نام موافقت خود را با مفاد آن اعلام نمائید. مفاد این توافق نامه توسط سایت www.mahonar.com که توسط  شرکت حامی مهرورزان کویر(با مسئولیت محدود) به شماره ثبت 12887 به ثبت رسیده، به شرح ذیل اعلام و اظهار می گردد :

+تعاریف و مفاهیم

ماده 1 : حساب کاربری: مجموعه‌ای از اطلاعات‌ شخصی و فنی کاربران است.

ماده 2 : ثبت نام: فرآیندی است که بر اساس آن متقاضی با مراجعه به سایت و اپلیکیشن ماهنر نسبت به درج اطلاعات خواسته شده اقدام می نماید تا به واسطه آن از خدمات سایت و اپلیکیشن استفاده نماید.

ماده 3 : توافقنامه : توافقنامه از نظر حقوقی، تفاهم و قصد دو یا چند طرف در خصوص حقوق یا تکالیف خود یا در خصوص برخی حقایق گذشته یا آینده یا در خصوص عملکردهای مربوط به گذشته یا آینده موافقت نامه می گویند.

+موضوع توافق نامه

ماده 4 : موضوع توافق نامه عبارت است از ایجاد و ارائه شبکه ای مطمئن که در آن افراد می توانند کالا یا خدمات خود را با استفاده از تسهیلات سایت و اپلیکیشن ماهنر به نشانی www.mahonar.com اقدام به ثبت آگهی های خود نمایند.

ماده 5: متن اين توافقنامه و کلیه بندهای آن متعلق به سایت و اپلیکیشن ماهنر و کليه حقوق انتشار آن محفوظ است.

ماده 6: سایت و اپلیکیشن ماهنر و کلیه کاربران آن موظف به رعایت این قوانین و مقررات این توافق نامه هستند و تمامی بخش های سایت و اپلیکیشن ماهنر منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران،برنامه ریزی شده است.

ماده 7 : شرایط سایت و اپلیکیشن ماهنر، به ‌عنوان یک قرارداد الزام‌آور بر روابط بین کاربر و سایت و اپلیکیشن حاکم خواهد بود. بر این اساس، ضروری است پیش از استفاده از خدمات سایت و اپلیکیشن ماهنر، این شروط را به ‌دقت مطالعه فرمایید. ماده 8 : هرگونه استفاده از سایت و اپلیکیشن ماهنر به معنی پذیرفتن شرایط،قوانین و توافق نامه های مندرج در این سایت و اپلیکیشن بوده و سایت و اپلیکیشن ماهنر هیچ گونه توافقی با کاربران خارج از این شرایط ندارد و هرگونه ادعا یا اعتراض آتی در این خصوص را بلااعتبار می‌‌نماید.

ماده 8 : صرف ادامۀ استفادۀ کاربر از خدمات سایت و اپلیکیشن ماهنر، اعلام رضایت نسبت به شرایط جدید و قبول آن تلقی می‌‌گردد. اطلاع رسانی در بخش های مختلف سایت ماهنر،توسط پیامک یا ایمیل به تمامی کاربران اطلاع داده خواهد شد.

ماده 9 : سایت و اپلیکیشن ماهنر حق اصلاح و تغییر شروط و قوانین این توافقنامه را کلا یا جزئا داراست و باید شروط اصلاح شده یا تغییر یافته را از طریق وبگاه اعلام نماید. تغییرات ایجاد شده جز در خصوص اطلاعات مالی(صورت حساب) فورا اعمال می‌گردند.

ماده 10 :استفاده کاربران بعد از تاریخ موثر (تاریخ قابل اجرا) به معنی پذیرش هرگونه تغییرات است و کاربران در صورت عدم توافق با قوانین و اصول سایت و اپلیکیشن می توانند از عضویت در آن انصراف دهند.

+عضویت

ماده 11 : کلیه کاربران جهت ثبت آگهی در سایت و اپلیکیشن ماهنر می‌بایست به عضویت سایت و اپلیکیشن در آیند.

تبصره1 : در مورد اشخاص حقیقی، طبق قوانین مدنی و تجاری ایران، تنها اشخاص بالای 18 سال که مقیم ایران باشند می‌توانند به عضویت ماهنر درآمده و از خدمات سایت و اپلیکیشن استفاده كنند.

تبصره2 : اشخاص حقوقی که در دفاتر ثبت شرکت‌ها و موسسات غیرتجاری جمهوری اسلامی ایران به ثبت رسیده باشند نیز می‌توانند عضو این سایت و اپلیکیشن شده و از خدمات سایت و اپلیکیشن استفاده نمایند.

تبصره 3 : با عضویت در سایت و اپلیکیشن ماهنر شما تایید می‌‌نمایید که قبل از ثبت نام، متن این توافقنامه را خوانده و بدینوسیله موافقت خود را با آن اعلام می‌‌دارید.

ماده 12 : کاربران باید جهت ورود اطلاعات در سایت و اپلیکیشن ماهنر دقت کافی داشته و اطلاعات خواسته شده را به درستی و با صحت کامل در سایت وارد نمایند. در صورت وجود خطا یا تغییر در این اطلاعات کاربر موظف به ، بروزرسانی آن ها می باشد. و مسئولیت حقوقی و قانونی هرگونه جعل عنوان یا عدم صحت اطلاعات فردی یا سوء استفاده از مشخصات دیگران بر عهده ی شخص کاربر می باشد.

ماده 13: سایت و اپلیکیشن ماهنر مي تواند در صورت مشاهده تخلف از قوانين سایت و اپلیکیشن، عضويت کاربران متخلف را حذف يا اکانت آنها را مسدود کند. سایت و اپلیکیشن ماهنر خود را موظف به توضيح علت اين موارد نمي داند.

ماده 14 :کاربر حق فروش و انتقال حیاب کاربری خود و استفاده از نام کاربری دیگران را نداشته و در صورت اثبات این موضوع ، سایت بدون اجازه کاربر حق ابطال آنرا خواهد داشت.

ماده 15: کاربر باید هر گونه استفاده غیرمجاز از حساب کاربری یا هرگونه اقدام مخل امنیت را سریعا به پشتیبانی ماهنر اطلاع دهد.

+حساب کاربری و وضعیت مالی پرداخت ها

ماده 16 : هر شخص (اعم از حقیقی و حقوقی) تنها مجاز به افتتاح یک حساب کاربری است.

تبصره: در خصوص اشخاص حقوقی، فرد افتتاح‌کنندۀ حساب کاربری، باید نمایندۀ قانونی شرکت باشد.

ماده 17 : کاربران وظیفه دارند در صورت تغییر اطلاعات حساب کاربری، این اطلاعات را در سایت و اپلیکیشن ماهنر به‌روزرسانی نمایند. مسئولیت صحت و دقت اطلاعات مندرج و عواقب ناشی از عدم رعایت این موضوع بر عهدۀ کاربر است.

ماده 18 : کاربر از هر طریقی که با سایت و اپلیکیشن ماهنر ارتباط برقرار کند، خلاصه ای از این ارتباطات را در حساب کاربری وی با هدف ارتقاء سرویس دهی به کاربران، نگهداری آمار و جلوگیری از کلاهبرداری و سوء استفاده های احتمالی از کاربران نگهداری می کند.

ماده 19 : هر کاربر با ایجاد حساب کاربری به نام خود، صحت انتساب تمام پیام‌‌های صادره از حساب کاربری خویش را پذیرفته و در نتیجه، حق هرگونه اعتراض یا ادعای آتی (مبنی بر انکار، تردید یا جعل داده‌ی پیام‌های ارسالی) را از خویش سلب و اسقاط می‌‌نماید.

ماده 20 : جز در صورت وقوع تخلف و موارد استثنایی، سایت ماهنر صرفا با درخواست کاربر می تواند حساب وی را مسدود کند، در این حالت برای پیگیری های آتی جهت جلوگیری از هر گونه سوء استفاده اطلاعات کاربری تا یک سال نزد سایت و اپلیکیشن ماهنر باقی خواهد ماند و پس از گذشت مدت زمان فوق مدارک احراز هویت دریافتی از کاربر به صورت کامل حذف و تنها تاریخچه ای از مکالمات کاربر با خود سایت و اپلیکیشن ماهنر ذخیره خواهد شد.

ماده 21 : کلیه اطلاعیه های قانونی،اخطارها و اطلاع رسانی ها به نشانی ایمیلی که شما حین ثبت نام وارد کردید، فرستاده می شوند و شما به عنوان کاربر سایت و اپلیکیشن ملزم به مطالعه محتویات ایمیل ارسالی هستید و در مواردی که ایمیل ثبت شده،نامعتبر باشد از طریق شماره همراهی که در زمان ثبت نام وارد کرده اید،پیغامی مبنی بر بررسی کردن ایمیل خود،برای شما ارسال می گردد و در صورت هر گونه کوتاهی و قصور،عواقب آن بر عهده آن کاربر می باشد.

ماده 22 : فعالیت‌های حساب کاربری باید تماماً مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد.مسئولیت تمام فعالیت‌های حساب کاربری بر عهدۀ صاحب حساب کاربری است و در صورت مشاهده موارد خلاف، سایت و اپلیکیشن ماهنر حق اعمال هرگونه محدودیت را به هر دلیل و بدون اطلاع قبلی بر روی حساب کاربری کاربران داراست.

ماده 23 : پرداخت های اینترنتی بر اساس راهنمای پرداخت آن بخش و از درگاه های مطمئن اتصال به بانک های طرف قرارداد سایت و اپلیکیشن ماهنر صورت می گیرد و در صورت ضرورت و بنا به تشخیص صلاحیت سایت و اپلیکیشن ماهنر، ممکن است راه‌‌های دیگری نیز برای پرداخت به کاربر پیشنهاد شود.

ماده 24 : سایت و اپلیکیشن ماهنر این حق را برای خود محفوظ می‌دارد که بر روی تعداد تراکنش‌ها در بازۀ زمانی مشخص و مبلغ هر تراکنش یا مبلغ تراکنش‌ها در بازۀ زمانی مشخص محدودیت اعمال نماید و هر زمان و به هر دلیل از انجام پرداخت مشکوک خودداری نماید.

ماده 25 : هنگامی‌ که مشتریان با استفاده از حساب کاربری خود را در سایت و اپلیکیشن ماهنر، با استفاده از کارت‌های بانکی، اقدام به پرداخت می کنند، تنها شمارۀ تراکنش و پیگیری بانکی در سایت و اپلیکیشن ماهنر ثبت می‌شود. شایان ذکر است که در این فرایند، هیچ‌گونه دسترسی به اطلاعات کارت بانکی مشتریان، برای سایت و اپلیکیشن ماهنر، امکان‌پذیر نخواهد بود.

ماده 26 : در صورتی که پرداخت کاربر به صورت ناموفق انجام پذیرد و مبلغ از حساب کاربر کسر شده باشد این مبلغ طی ۷۲ ساعت پس از پرداخت ناموفق به حساب پرداخت کننده برگشت می گردد، در صورت عدم برگشت طی ۷۲ ساعت پس از پرداخت می بایست اطلاعات دقیق پرداخت را از طریق پشتیبانی اعلام نماید تا پیگیری های لازم صورت گیرد.

ماده 27 : تقلب یا دست‏کاری در ساختار پرداخت و دریافت مبالغ، فرآیند صدور پیش فاکتور و صورت حساب، یا سایر هزینه‏ های سایت و اپلیکیشن ماهنر،جرم محسوب می شود.

+تعهدات آگهی دهندگان در انواع مختلف ثبت آگهی

ماده 28 : کاربر در طول ارائه خدمت از سوی سایت و اپلیکیشن ماهنر و استفاده از آن ملزم به رعایت قوانین جمهوری اسلامی ایران از هر نظر است.

ماده 29 : کاربران باید از اهلیت قانونی لازم برای استفاده از خدمات سایت و اپلیکیشن ماهنر برخوردار باشد.

ماده 30 : کاربر مجاز نیست حساب کاربری خود را برای استفاده در اختیار دیگر اشخاص ـ اعم از حقیقی و حقوقی و به ‌ویژه افراد زیر ۱۸ سال، قرار دهد یا آن را به هر نحو به دیگری منتقل نماید. در صورت تخلف، مسئولیت تمام اقدامات انجام‌شده توسط دیگران به‌عهدۀ صاحب حساب کاربری خواهد بود.

ماده 31 : مسئولیت تمامی فعالیت‌هایی که از طریق حساب کاربری انجام می‌‌شود مطلقاً به‌عهدۀ صاحب حساب کاربری است؛ در نتیجه، ضروری است که کاربر در حفظ اطلاعات حساب کاربری خود، حداکثر اقدامات لازم را مبذول دارد و از این طریق مانع استفادۀ دیگران از آن گردد لذا ضروری است که کاربر در صورت ظن به دسترسی شخص ثالث به حساب کاربری خود، در اسرع وقت نسبت به تغییر رمز عبور خود اقدام نماید و در صورت لزوم، مدیریت سایت ماهنر را مطلع کند تا اقدامات لازم را انجام دهد.

ماده 32 : کاربر متعهد است در همه حال، با در نظر گرفتن حیثیت تجاری سایت و اپلیکیشن ماهنر، مرتکب رفتاری نشود که اعتبار سایت و اپلیکیشن و خدماتش را خدشه‌‌دار نماید و از هرگونه استفادۀ غیرمجاز از اطلاعات سایت و اپلیکیشن ماهنر، به‌ صورت مستقیم یا غیرمستقیم، خودداری نماید. در صورت مشاهدۀ این‌گونه فعالیت ها، مدیریت سایت و اپلیکیشن ماهنر، حق انجام پیگیری‌های قضایی لازمه را برای خود قائل است.

ماده 33 : کاربر با افتتاح حساب کاربری در سایت و اپلیکیشن ماهنر، تنها مجوز استفادۀ غیرانحصاری، غیرقابل‌انتقال و محدود از خدمات آن را دریافت می‌‌کند و به این ترتیب مدعی مالکیت یا حقی نسبت به این سایت (اعم از کپی‌رایت، علامت تجاری و سایر حقوق معنوی آن) نیست، در غیر موارد مصرح در این قرارداد اجازۀ استفاده از نام و علامت تجاری و خدمات ارائه شده را ندارد و در همه حال متعهد به رعایت حقوق معنوی سایت و اپلیکیشن ماهنر و ملحقات آن خواهد بود.

ماده 34 : کاربر متعهد است تمامی تغییرات، الحاقات و اصلاحاتی را که توسط سایت و اپلیکیشن ماهنر از طریق پیامک، ایمیل یا سایت و اپلیکیشن ماهنر در خصوص استفاده از خدمات آن و شرایط آن برای کاربر ارسال می‌‌گردد، مطالعه نماید و در صورت موافقت، آن را تأیید نماید.

ماده 35 : مسئولیت هر لینک، مطلب و ادعایی مربوط به سایت و اپلیکیشن ماهنر که به واسطه‌ اشخاص حقیقی و حقوقی دیگر در سایت، بلاگ یا شبکه‌های اجتماعی و باقی رسانه‌ها منتشر می‌شود، با خود این افراد است و سایت و اپلیکیشن ماهنر مسئولیتی در قبال آنها ندارد.

ماده 36 : کاربران موظف هستند هنگام ثبت نام در سایت و اپلیکیشن از کلمات و عبارات مناسب استفاده کرده و در صورت مشاهده کلمات و عبارات نامناسب و رکیک ، بدون اخطار و اطلاع دسترسی به سایت و اپلیکیشن برای کاربر مسدود شده و اشتراک مخاطب حذف خواهد شد.

ماده 37 : تمامی نوشته ها(حروف،کلمات،اعداد و …) در تمامی بخش های سایت و اپلیکیشن ماهنر، بایستی به زبان فارسی و حالت صفحه کلید فارسی نگارش شود همچنین سعی نمائید محتوای نوشته های شما،با املای صحیح و بدون اشتباه تایپی درج شود.

ماده 38 : كاربر در مقابل كلیه مكاتباتی كه سایت و اپلیکیشن با وی از طریق پست الكترونیكی یا پیامك و یا از طریق حساب كاربری وی در سایت و اپلیکیشن انجام می شود مسئول خواهد بود. و مصداق سند مکتوب در نظر گرفته خواهد شد. سایت و اپلیکیشن پس از گذشت 48 ساعت از آخرین ارتباط خود با کاربر آن را مشاهده شده تلقی نموده و می تواند در مورد وی تصمیم گیری كند.

ماده 39 : کاربران به اطلاعات خود دسترسی دارند و می‌توانند اطلاعات ناقص یا نادرست خود را اصلاح نمایند. کاربران باید اطلاعات ثبت نام را برای حفظ صحت و کامل بودن آنها بروز رسانی نمایند.

ماده 40 : مسئولیت حفظ محرمانگی اطلاعات حساب کاربری بر عهده صاحب اطلاعات است. مسئولیت هر گونه اتفاقی که در نتیجه غفلت یا کوتاهی صاحب اطلاعات حادث شود، صرفا بر عهده وی است.

ماده 41 : کاربر حق واگذاری شناسه خود به شخص دیگر را ندارد و در صورت چنین اقدامی همه مسئولیت ها و عواقب آن برعهده خود کاربر است.

ماده 42 : کاربر نباید در تبلیغ کالا و خدمات خود مرتکب فعل یا ترک فعلی شود که سبب مشتبه شدن و یا فریب مخاطب از حیث کمیت و کیفیت می گردد.

ماده 43 : برای فروش کالا و خدمات خود، نباید به نحوی تبلیغ کند که سلامتی افراد را به خطر اندازد.

ماده 44 : به نحوی تبلیغ کند که مصرف کننده بطور دقیق، صحیح و روشن اطلاعات مربوط به کالا و خدمات را درک کند.

ماده  45: در تبلیغ و بازاریابی هویت شخص یا بنگاهی که تبلیغات به نفع او است، روشن و صریح قید گردد.

ماده 46 : کاربر نباید آگهی هایی ثبت نماید که جزو سایت‌های شرط بندی، سایت‌های ارسال پیام‌های انبوه، شبکه های اجتماعی جذب طرفدار در اینستاگرام و عضو  در کانالهای تلگرام، باشد.

ماده  47 : کاربر متعهد است برای ایجاد حساب کاربری در زمان ثبت نام، صرفا از یک نام و مشخصات یکسان و حقیقی و اطلاعات صحیح و کامل استفاده کند.

ماده  48 : کاربران متعهد می‌گردند که از موبایل و ایمیل اشتباه (غیر از موبایل و ایمیل ثبت شده و تایید شده در زمان ثبت نام) استفاده نمی‌کنند، هویت شخص یا اشخاص حقیقی و حقوقی دیگر را جعل نمی‌کنند یا به هر نحوی هویت اصلی خود را مخفی نمی‌کنند.

+تعهدات سایت و اپلیکیشن ماهنر

ماده 49 : سایت ماهنر، به عنوان یک سایت اشتراک گذاری محصولات و خدمات فروشندگان و خریداران در زمینه دست سازه ها، هنر و سوغاتی فروشگاه، همیشه و در همه حال متعهد به حفظ حریم‌خصوصی و امنیت  کاربران خود است. از این رو وقتی از سرویس‌های سایت ماهنر استفاده می نمایید، با ارائه اطلاعاتتان به ما اطمینان می یابید، درباره اینکه چگونه از اطلاعات شخصی‌تان به ‌طور امن و محرمانه نگه‌داری می‌کنیم و به شما امکان می‌دهیم کنترل آن‌ها را در دست داشته باشید در این مسیر موادی از توافقنامه سایت ماهنر با کاربران را به حفظ حریم شخصی آنان اختصاص داده ایم که ذیلا به آن ها اشاره شده است :

ماده 50: سایت ماهنر به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت ماهنر استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.

ماده 51: استفاده از مطالب قرارگرفته بر روي اين سايت در جاي ديگر مجاز نمي باشد. بخصوص اطلاعات شخصي کاربران، عکس آنها، محصولات و خدمات و مطالب مربوط به آنها قابل استفاده در هر مکان ديگري به غير از اين سايت نيست.

ماده 52: سایت ماهنر، متعهد به حفظ و حراست از اطلاعاتی است که در نتیجۀ استفادۀ کاربران از خدمات این سایت در سرور سایت ثبت و ذخیره می‌‌شود. این اطلاعات به ‌شرح زیر است:

الف-اطلاعاتی که کاربر به‌ صورت مستقیم در فرم مشخصات ثبت‌نام در اختیار سایت ماهنر قرار می‌‌دهد(مانند نام، نام خانوادگی، شمارۀ تلفن همراه، ایمیل و …).

ب-اطلاعاتی که به ‌طور غیرمستقیم و در نتیجۀ استفادۀ کاربر از خدمات سایت ماهنر در این سایت ذخیره می‌‌شود(مانند تراکنش‌های مالی صورت‌گرفته در حساب کاربری).

ماده 53: سایت ماهنر متعهد می‌‌شود که اطلاعات ذخیره‌ شده را تنها در جهت بهبود کیفیت خدمات استفاده نماید؛ در نتیجه، ارائۀ شمارۀ همراه و ایمیل کاربران برای انجام هماهنگی بلااشکال است.

ماده 54: سایت ماهنر در رابطه با خسارات غیرمستقیم نظیر عدم‌النفع، از دست دادن داده، شهرت تجاری و مواردی از این قبیل مسئولیتی ندارد. لیکن چنانچه در نتیجه استفاده از سایت ماهنر، بطور مستقیم خساراتی به کاربر وارد شود و سایت ماهنر در این خصوص مسئول شناخته شود، در این صورت سایت ماهنر کلیه هزینه‌های متضرر را به وی عودت می دهد.

ماده 55: سایت ماهنر به منظور پاسخگویی به سوالات، درخواست‌ها و مدیریت برنامه‌های دو سویه امکان کسب اطلاعات شخصی کاربران شامل نام و نام خانوادگی، نشانی، ایمیل، شماره موبایل و … را دارد. این اطلاعات نزد سایت ماهنر محرمانه تلقی می‌شود و بدون اجازه کاربران جز در شرایطی که برای پیشبرد سفارش، درخواست و مدیریت برنامه‌های دو سویه لازم باشد، به اشخاص ثالث واگذار نخواهد شد. به علاوه در این خصوص کاربران به سایت ماهنر اجازه می دهند که اطلاعات ارائه شده را بین کارکنان خود برای اهداف مطروحه به اشتراک بگذارد.

ماده 56: اطلاعات شخصی و مالی کاربران در سایت ماهنر محرمانه تلقی می‌شود و سایت ماهنر متعهد می گردد در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا از تکنولوژی های مورد نیاز برای ایمن کردن فضای سایت بهره میگیرد و  جز به حکم قانون یا دستور مقام صالح قضایی در اختیار فرد و یا سازمانی قرار داده نخواهد شد.

ماده 57: سایت ماهنر برای حریم خصوصی کاربران خود، ارزش و اهمیت ویژه‌ای قائل است.این کار به منظور شفاف‌سازی بیشتر، نحوۀ ذخیره‌سازی و استفادۀ سایت ماهنر از اطلاعات کاربران است.

ماده 58: مشخصات خصوصی اعضا برای عموم قابل مشاهده و دسترسی نمی باشد.

ماده 59: آدرس ايميل کاربران براي مشاهده عموم اختیاری است و در صورت عدم تائید نمایش ایمیل آنها، ما ايميل کاربران را به هيچ شخص يا گروه يا شرکت ديگري فاش نمي کنيم.

ماده 60: اطلاعات کاربران به غير از آن قسمت از اطلاعات که بطور معمول توسط نرم افزار سايت قابل ديدن ميباشد، محرمانه نگهداري مي شود.

ماده 61: کاربران بایستی به این نکته آگاه باشند که ارسال اطلاعات شخصی، چه به صورت حضوری، تلفنی و یا از طریق اینترنت همیشه با خطر افشاء مواجه است و هیچ سیستمی دارای امنیت کامل نیست. بنابراین سایت ماهنر مسئولیتی در قبال نقص امنیت تکنولوژی نخواهد داشت. با این وجود سایت ماهنر تمام تلاش خود را به منظور حداقل نمودن و در صورت امکان جلوگیری از دسترسی غیرمجاز و استفاده غیر صحیح از اطلاعات مندرج می‌نماید. در هیچ موردی چنین حمایتی کمتر از استانداردهای معقول مراقبت نخواهد بود.

+موارد رفع مسئولیت سایت ماهنر

ماده 62 : سایت ماهنر هیچ گونه مسئولیتی نسبت به خسارات وارده که قابل انتساب به وی نباشد بر عهده ندارد.

ماده 63 : مدیریت سایت ماهنر می‌تواند در صورتی که تشخیص دهد هر یک از شرایط و مقررات استفاده از سایت توسط کاربران سایت نقض شده است، بدون اخطار قبلی دسترسی وی را خاتمه دهد و حساب کاربری او را مسدود نموده و در هر صورت از این حیث مسئولیتی متوجه سایت ماهنر نیست.

ماده 64 : سایت ماهنر در هیچ نقطه‌ای از کشور نمایندگی ندارد و کلیه سرویس‌ها، تراکنش‌های مالی و خدمات قابل ارائه از طریق سرور این سایت پردازش می‌شود. در صورت مشاهده هرگونه تخلف و سوء استفاده از سایت “ماهنر” حق پیگرد قانونی برای این وبسایت محفوظ است.

+ثبت آگهی

ماده 65: سایت ماهنر به کاربران خود در ۷ روز هفته و ۲۴ ساعت در روز امکان ثبت آگهی را بر اساس ضوابط و مقررات وضع شده، می‌‏دهد و در روزهای کاری، امکان ثبت، پاسخگویی و پیگیری را فراهم ساخته است.

ماده 66 : کلیه آگهی های ثبت شده در سایت ماهنر بصورت رکورد قابل رویت برای خریدار و فروشنده در صف پردازش قرار می‏‌گیرند. سایت ماهنر همواره در ارسال و تحویل کلیه سفارش‌‏های ثبت شده، نهایت دقت و تلاش خود را انجام می‌دهد و موجودی کالاها بصورت سیستمی کنترل و اجازه ثبت سفارش در صورت عدم موجودی انجام نمی پذیرد.

+حقوق مالکیت معنوی

ماده 67 : مالکیت معنوی،ساختار و چارچوب سایت و اپلیکیشن ماهنر و تمام ملحقات آن(از جمله نام، علامت تجاری،لوگو و خدمات ارائه‌شده تحت این نام و دیگر موارد) متعلق به شرکت حامی مهرورزان کویر(با مسئولیت محدود) به شماره ثبت 12887 می باشد.

ماده 68 : کاربران نمی‌‌توانند به هیچ‌یک از خدمات و برنامه‌ها و شبکۀ مرتبط با سرورها به‌ صورت غیرمجاز دسترسی پیدا کنند یا در این راستا تلاشی انجام دهند و نیز نمی‌‌توانند با استفاده از مهندسی معکوس یا مترجم وارون به کد سطح بالا یا زبان ماشین دست پیدا کنند.

ماده 69 : کاربران نمی‌‌توانند محتویات و چارچوب سایت و اپلیکیشن ماهنر را مشابه‌سازی کنند یا بخشی از آن را درون سایت دیگری استفاده نمایند.

+قوانین حاکم بر توافق نامه و طرح شکایات

ماده 70 : قوانین جمهوری اسلامی ایران بر تعبیر، تفسیر، اجرا و تأثیر این توافق‌نامه حاکم خواهند بود. سایت و اپلیکیشن ماهنر،تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت می‌کند؛ لذا تمام کاربران نیز موظف به رعایت قوانین جمهوری اسلامی ایران هستند.حداقل سن برای تحت پوشش بودن قوانین سایت،18 سال تمام شمسی می باشد.

ماده 71: کلیه اصول و رویه‏‌های سایت ماهنر منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، از جمله قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده و سایر قوانین و مقررات مرتبط است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است.

ماده 72 : مطابق ماده 21 قانون جرایم رایانه ای ، کاربر مجاز به استفاده از نام کاربری، عکس، سخن و کلمات توهین آمیز و غیراخلاقی و مغایر با شئونات مذهبی، فرهنگی و اجتماعی وفق مصادیق محتوای مجرمانه در قانون در سایت و شبکه های اجتماعی متعلق به سایت نمی باشد. و در صورت مشاهده سایت مجاز است تا علاوه بر حذف کاربر نسبت به احقاق حق خود پیگیری های قانونی را به انجام رساند و تا تعیین تکلیف وضعیت پنل کاربری وی غیر فعال خواهد شد.

ماده 73 : تخلف از قوانین جاری کشور از جمله قانون مجازات مرتکبین جرایم رایانه‌ای، بانکی، پولشویی ، قوانین گمرکی و سوء استفاده از خدمات سایت و اپلیکیشن برای كاربران و نقض حریم شخصی كاربران دیگر و فعالیت های هرمی و سایر جرایم ممنوع می‌باشد.

ماده 74 : این توافقنامه طبق قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران تنظیم شده است. هر گونه اختلاف راجع به آن از جمله انعقاد، اعتبار، تفسیر، فسخ، نقض و اجرای آن ابتدا به صورت توافق دو طرفه مورد حل و فصل قرار گرفته و در صورت عدم نتیجه،برای داوری به مسئولین ذیربط ارجاع داده خواهد شد.

ماده 75 : چنانچه هر یک از شروط و تعهدات ذکر شده در این توافقنامه یا اجرای آنها به دلیل مغایرت با قوانین یا به موجب حکم مراجع ذیصلاح نامعتبر و غیرقابل اجرا باشد، این امر به معنای بی‌اعتباری سایر شروط و تعهدات نمی‌باشد. عدم اعمال هر یک از مقررات این توافقنامه به منزله انصراف از حق اعمال و اجرای آن در آینده نخواهد بود.

ماده 76 :ارتباط با کلیه بخش های سایت از طریق “بخش پشتیبانی” و “تماس با ماهنر” که لینک آن در صفحه اول سایت موجود است برقرار می‌گردد. ضمنا در مواقع ضروری سایت از طریق شماره تلفن هر كاربر با وی ارتباط برقرار می نماید.

ماده 77: جهت اطلاع رسانی رویدادها، خدمات،تغییرات،پیگیری ها و سایر موارد مربوط به استفاده کنندگان از سایت ماهنر،از طریق ایمیل یا پیامک اطلاع رسانی خواهد شد.کاربران باید توجه داشته باشند، ارسال هرگونه پیامک تحت عنوان سایت ماهنر،تخلف و سوء استفاده از نام برند ماهنر است و در صورت دریافت چنین پیامکی، لطفاً جهت پیگیری قانونی آن را به به قسمت طرح شکایات،اطلاع دهید.

ماده 78: کاربر می بایست تمام درخواست های خود را از طریق ارسال درخواست پشتیبانی برای بخش مربوطه در سایت ماهنر ارسال نماید، همچنین مواردی که نیازمند بررسی و پیگیری می باشند الزاما از طریق بخش پشتیبانی پیگیری می شوند سایت ماهنر به درخواست های ارسالی از طریق دیگر از جمله ایمیل، تلفن، فکس و… ترتیب اثر نخواهد داد.

+اصلاح توافقنامه و شرایط فورس ماژور

ماده 79 : امکان بازنگری و یا اصلاح کلی و یا جزیی این توافق نامه در طی زمان وجود داشته و در صورت انجام این امر نسخه ی بازنگری شده بر روی سایت قرار گرفته و از زمان درج نسبت به همه‏ كاربران عضو موثر خواهد بود.

ماده 80 : تمامی شرایط و قوانین مندرج، در شرایط عادی قابل اجرا است و سایت و اپلیکیشن ماهنر، مسئولیتی در قبال عدم دستیابی به خدمات شبکه در یک منطقه خاص، عدم اطلاع‌رسانی یا ارائه اطلاعات غیردقیق در مورد موقعیت جغرافیایی، تغییر کیفیت خدمات شبکه و سرعت جابجایی اطلاعات متأثر از شرایط جغرافیایی و جوی و اختلال یا قطع دسترسی به سرویس‌های اضطراری در مواردی که خارج از کنترل آن می‌باشد ندارد.

ماده 81 : کلیه کاربران سایت و اپلیکیشن ماهنر می بایست با قبول و تایید توافقنامه حاضر موافقت خود را اعلام نموده و درصورت تغییر بندهای توافق نامه طبق سیاست های سایت ملزم به تایید مجدد می باشند.

ماده 82 : هیچ یک از طرفین این توافقنامه به دلیل قصور یا تاخیر در اجرای تعهداتش به دلیل حصول شرایطی از جمله  آتش سوزی، سیل، زلزله، تصادف، قطع خطوط ارتباطی اینترنت، قطع برق، قطع شبکه و حوادث ناگهانی و غیرقابل پیش‌بینی طبیعی، که فراتر از کنترل معقول وی باشد، مسئول نخواهد بود.

این توافق نامه در 82 ماده و 4 تبصره به رویت کاربر رسیده و با تایید در هنگام عضویت، پذیرش بدون قید و شرط این توافق نامه لازم الاجرا خواهد بود.