ماهنر
ماهنر

ماده 49 : سایت ماهنر، به عنوان یک سایت اشتراک گذاری محصولات و خدمات فروشندگان و خریداران در زمینه دست سازه ها، هنر و سوغاتی فروشگاه، همیشه و در همه حال متعهد به حفظ حریم‌خصوصی و امنیت  کاربران خود است. از این رو وقتی از سرویس‌های سایت ماهنر استفاده می نمایید، با ارائه اطلاعاتتان به ما اطمینان می یابید، درباره اینکه چگونه از اطلاعات شخصی‌تان به ‌طور امن و محرمانه نگه‌داری می‌کنیم و به شما امکان می‌دهیم کنترل آن‌ها را در دست داشته باشید در این مسیر موادی از توافقنامه سایت ماهنر با کاربران را به حفظ حریم شخصی آنان اختصاص داده ایم که ذیلا به آن ها اشاره شده است :

ماده 50: سایت ماهنر به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت ماهنر استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.

ماده 51: استفاده از مطالب قرارگرفته بر روي اين سايت در جاي ديگر مجاز نمي باشد. بخصوص اطلاعات شخصي کاربران، عکس آنها، محصولات و خدمات و مطالب مربوط به آنها قابل استفاده در هر مکان ديگري به غير از اين سايت نيست.

ماده 52: سایت ماهنر، متعهد به حفظ و حراست از اطلاعاتی است که در نتیجۀ استفادۀ کاربران از خدمات این سایت در سرور سایت ثبت و ذخیره می‌‌شود. این اطلاعات به ‌شرح زیر است:

الف-اطلاعاتی که کاربر به‌ صورت مستقیم در فرم مشخصات ثبت‌نام در اختیار سایت ماهنر قرار می‌‌دهد(مانند نام، نام خانوادگی، شمارۀ تلفن همراه، ایمیل و …).

ب-اطلاعاتی که به ‌طور غیرمستقیم و در نتیجۀ استفادۀ کاربر از خدمات سایت ماهنر در این سایت ذخیره می‌‌شود(مانند تراکنش‌های مالی صورت‌گرفته در حساب کاربری).

ماده 53: سایت ماهنر متعهد می‌‌شود که اطلاعات ذخیره‌ شده را تنها در جهت بهبود کیفیت خدمات استفاده نماید؛ در نتیجه، ارائۀ شمارۀ همراه و ایمیل کاربران برای انجام هماهنگی بلااشکال است.

ماده 54: سایت ماهنر در رابطه با خسارات غیرمستقیم نظیر عدم‌النفع، از دست دادن داده، شهرت تجاری و مواردی از این قبیل مسئولیتی ندارد. لیکن چنانچه در نتیجه استفاده از سایت ماهنر، بطور مستقیم خساراتی به کاربر وارد شود و سایت ماهنر در این خصوص مسئول شناخته شود، در این صورت سایت ماهنر کلیه هزینه‌های متضرر را به وی عودت می دهد.

ماده 55: سایت ماهنر به منظور پاسخگویی به سوالات، درخواست‌ها و مدیریت برنامه‌های دو سویه امکان کسب اطلاعات شخصی کاربران شامل نام و نام خانوادگی، نشانی، ایمیل، شماره موبایل و … را دارد. این اطلاعات نزد سایت ماهنر محرمانه تلقی می‌شود و بدون اجازه کاربران جز در شرایطی که برای پیشبرد سفارش، درخواست و مدیریت برنامه‌های دو سویه لازم باشد، به اشخاص ثالث واگذار نخواهد شد. به علاوه در این خصوص کاربران به سایت ماهنر اجازه می دهند که اطلاعات ارائه شده را بین کارکنان خود برای اهداف مطروحه به اشتراک بگذارد.

ماده 56: اطلاعات شخصی و مالی کاربران در سایت ماهنر محرمانه تلقی می‌شود و سایت ماهنر متعهد می گردد در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا از تکنولوژی های مورد نیاز برای ایمن کردن فضای سایت بهره میگیرد و  جز به حکم قانون یا دستور مقام صالح قضایی در اختیار فرد و یا سازمانی قرار داده نخواهد شد.

ماده 57: سایت ماهنر برای حریم خصوصی کاربران خود، ارزش و اهمیت ویژه‌ای قائل است.این کار به منظور شفاف‌سازی بیشتر، نحوۀ ذخیره‌سازی و استفادۀ سایت ماهنر از اطلاعات کاربران است.

ماده 58: مشخصات خصوصی اعضا برای عموم قابل مشاهده و دسترسی نمی باشد.

ماده 59: آدرس ايميل کاربران براي مشاهده عموم اختیاری است و در صورت عدم تائید نمایش ایمیل آنها، ما ايميل کاربران را به هيچ شخص يا گروه يا شرکت ديگري فاش نمي کنيم.

ماده 60: اطلاعات کاربران به غير از آن قسمت از اطلاعات که بطور معمول توسط نرم افزار سايت قابل ديدن ميباشد، محرمانه نگهداري مي شود.

ماده 61: کاربران بایستی به این نکته آگاه باشند که ارسال اطلاعات شخصی، چه به صورت حضوری، تلفنی و یا از طریق اینترنت همیشه با خطر افشاء مواجه است و هیچ سیستمی دارای امنیت کامل نیست. بنابراین سایت ماهنر مسئولیتی در قبال نقص امنیت تکنولوژی نخواهد داشت. با این وجود سایت ماهنر تمام تلاش خود را به منظور حداقل نمودن و در صورت امکان جلوگیری از دسترسی غیرمجاز و استفاده غیر صحیح از اطلاعات مندرج می‌نماید. در هیچ موردی چنین حمایتی کمتر از استانداردهای معقول مراقبت نخواهد بود.