ماهنر
ماهنر

آیا امکان ویرایش حساب کاربری من وجود دارد؟

بله. پس از ورود به حساب کاربری خود و در بخش پروفایل کاربری، نسبت به ویرایش اطلاعات اقدام نمایید.

چرا با وجود اینکه برای تغییر رمز عبور حساب کاربری خود اقدام نمودم، ولی لینک مربوطه برایم ایمیل نشده است؟

گاهی اوقات بویژه ایمیل‌های ارسال شده به پست الکترونیکی شما، در بخش  spam ذخیره می‌شود. لطفا این بخش را چک نمایید. در صورت عدم ارسال مجدداً درخواست تغییر رمز نمایید.

آیا امکان دسترسی به سوابق قبلی من وجود دارد؟

بله شما می توانید پس از ورود به حساب کاربری خود، در بخش تنظیمات من، سوابق پرداخت، آگهی های ثبت شده قبلی خود را مشاهده نمایید.

آیا برای ثبت تبلیغ در سایت یا اپلیکیشن ماهنر حتما باید عضو شوم؟

بله. شما می‌توانید بدون عضویت کلیه  تبلیغات مربوط به محصولات و خدمات ثبت را مشاهده نمایید ولی برای ثبت تبلیغ باید پس از عضویت وارد حساب کاربری خود شده تا بتوانید از کلیه امکانات استفاده کنید.

آیا فقط در ساعات کاری می‌توانم ثبت تبلیغ نمایم؟

خیر. شما در کلیه ساعات شبانه روز می‌توانید نسبت به ثبت تبلیغ اقدام نمایید و محدودیت زمانی وجود ندارد. همکاران ما در بخش پشتیبانی به صورت شبانه روزی آماده تائید تبلیغات ثبت شده شما هستند.

پس از ثبت تبلیغ، میتوانم تغییری در آن اعمال کنم؟

بله. اگر تبلیغ شما منقضی نشده باشد، شما می توانید پس از ورود به بخش کاربری خود، در قسمت آگهی های من، بر روی ویرایش تبلیغ کلیک نموده و نسبت به تغییر آگهی تبلیغ خود اقدام نمائید.

آیا امکان ثبت آگهی تبلیغ به صورت تلفنی وجود دارد؟

بله. شما می توانید با تماس با بخش پشتیبانی، نسبت به چگونگی امکان ثبت آگهی خود راهنمایی های لازم را دریافت نمائید.

هزینه ثبت آگهی تبلیغ به چه صورت است؟

ثبت آگهی در سایت و اپلیکیشن ماهنر به صورت رایگان می باشد

پرداخت اینترنتی برای ویژه ساختن یا نردبان(ارتقاء) آگهی انجام دادم، مبلغ از حساب من کسر گردید ولی تراکنش ناموفق بود؟

در بعضی مواقع با قطع شبکه بانکی این حالت پیش می‌آید. بانک پس از رفع مغیرت به صورت خودکار مبلغ را به حساب شما برگشت میدهد. چنانچه تا 72 ساعت بازگشت پول انجام نگیرد با بانک عامل پرداخت اینترنتی خود تماس و موضوع را پیگیری نمایید.

آیا درگاه پرداخت اینترنتی سایت و اپلیکیشن ماهنر امن است؟

بله، بخش درگاه پرداخت سایت از پروتکل امن https استفاده می‌کند که در ابتدای آدرس وجود دارد. توصیه می شود برای ورود اطلاعات کارت خود از صفحه کلید مجازی استفاده نمایید.

چگونه آگهی ثبت شده خود را ویژه کنم؟

پس از عضویت در سایت یا اپلیکیشن ماهنر، با ورود به حساب کاربری خود، در بخش تنظیمات من به قسما آگهی های من بروید پس از دیدن اگهی مورد نظر خود، بر روی “ارتقاء آگهی” کلیک نمائید در صفحه باز شده شما می توانید از بین حالات مختلف ویژه کردن آگهی، نردبان کردن آگهی یا ترکیبی از این دو نسبت به ویژه کردن آگهی خود اقدام فرمائید.

آگهی مورد نظرم پاسخ گو نیست ، چه کنم؟

در صورتی که آگهی مورد نظرتان پاسخگو نبودند میتوانید بر روی تصویر آگهی خود کلیک کرده و در صفحه بازشده، از طریق دکمه گزارش آگهی در پایین صفحه گزارش کرده تا کارشناسان ما به صورت دقیق پیگیری کنند.

چرا نباید آگهی تکراری ثبت کنم؟

تکرار یک آگهی در گروههای مشابه یا غیرمرتبط نه تنها موجب عدم تائید آگهی های شما می گردد، بلکه به فرض تایید آنها این موضوع از نظر موتورهای جستجو تقلب محسوب شده و به صورت خودکار از موتورهای جستجو حذف می گردند. اصرار ما برای عدم درج آگهی تکراری به علت جلوگیری از سردرگمی خریدارن است، در غیر اینصورت کاربران در هنگام جستجو با یک آگهی چندین بار روبرو می شوند و در صورتی که فرد یا فروشگاهی روند ثبت آگهی تکراری را ادامه دهد، حساب کاربریشان مسدود شده و قادر به درج آگهی نخواهند بود

آیا ماهنر روی قیمت ها نظارت دارد یا کاربران در قیمت گذاری آزاد هستند؟

درج قیمت باعث افزایش بازدید و اعتماد کاربران نسبت به آگهی شما می گردد. سایت ماهنر بر روی قیمت ‏گذاری محصولات و خدمات نظارت دارد و در صورت درج قیمت نامتعارف، توسط ناظران آگهی پاک شده و بصورت توافقی در می آید.

آیا ماهنر روی معاملات نظارت دارد و امنیت معاملات را تضمین می‏ کند؟

اصولاً ماهیت سایت نیازمندی ‏ها به گونه ‏ای است که به دلیل حجم بالای معاملات امکان نظارت روی آنها وجود ندارد و سایت چگونگی انجام معاملات را تعیین نمی ‏کند. ماهنر نیز از این قاعده مستثنی نیست و نمی ‏تواند روی معاملات نظارت نماید اما سایت ماهنر برای جلوگیری از تقلب ‏های احتمالی توسط افراد سودجو به کاربران پیشنهاد می ‏دهد که برای خرید، کالا را به صورت حضوری ببینند و از صحت کامل آن اطمینان خاطر پیدا کنند.

چرا آگهی کالاهایی که فروش رفته را از سایت حذف نمی‏ کنید؟

از آنجا که سایت ماهنر تنها محلی است برای گذاشتن آگهی و معرفی خریدار و فروشنده به یکدیگر، بنابراین اطلاعی از فروش رفتن و یا عدم فروش کالاها نخواهد داشت و آگهی دهنده‏ ها خودشان باید آگهی کالا‏های فروش رفته را از سایت حذف کنند.