ماهنر
ماهنر

روش درج تبلیغ در سایت و اپلیکیشن ماهنر

در صورت ثبت و تائید نهایی تبلیغ کاربر،شما می توانید با ورود به حساب کاربری و بخش تبلیغ های خود،تبلیغ یا تبلیغ های خود را مشاهده نمائید. لازم به ذکر است که برای ثبت تبلیغ خود ابتدا باید ثبت نام نموده شماره موبایل خود را وارد کرده پس از ارسال کد تایید و وارد کردن آن، وارد حساب خود شوید. در بخش عنوان آگهی، ابتدا عنوان تبلیغ متناسب با محصول یا خدمت ارائه شده توسط شما را وارد نموده عنوان کالا یا خدمت شما باید نشان دهنده ماهیت واقعی آن باشد. سعی کنید درباره عنوان خود فکر کنید تا عنوانی مناسب و مشخص پیدا نمائید.یک عنوان خوب و مناسب،احتمال فروش کالا یا خدمت شما را چندین برابر افزایش می دهد. تا تبلیغ شما سریع تر و راحت تر توسط دیگر افراد جستجو شود(توجه نمائید در قسمت عنوان کالا یا خدمت،از درج لینک،نوشته اضافی،شماره تماس،حساب بانکی و مواردی از این قبیل خودداری نمائید). سپس نوبت به افزودن عکس می رسد در این قسمت می توانید چندین عکس بارگذاری کنید در بخش بعدی یک قیمت برای محصول یا خدمت خود قرار دهید و در صورتی که قیمت به صورت توافقی است، قیمت را صفر یا خالی بگذارید در نهایت بر روی”ثبت تبلیغ” کلیک نمائید. پس از اطمینان از صحت اطلاعات خود،با کلیک بر روی ارسال،یک کد به شماره همراه شما ارسال می شود که با وارد کردن این کد در کادر مشخص شده، تبلیغ شما برای مدیریت ارسال و بخش نظارت بعد از چک کردن تبلیغ شما نسبت به ثبت آن در سایت،اقدام می کند به محض ثبت تبلیغ شما، پیامکی مبنی بر تائید تبلیغ شما یه موبایل و ایمیل شما ارسال می شود.

 

راهنمای عکس ارسالی تبلیغ کاربر

عکس هر تبلیغ بایستی با دوربین عکاسی یا دوربین موبایل از کالای مورد نظر از زاویه ای مناسب و با کیفیت قابل قبولی تهیه شود.واقعی بودن عکس باعث جلوه بیشتر کالای شما شده و حس جذب و دیدن تبلیغ کاربر را به میزان زیادی بالا می برد.تبلیغ های عکس دار احتمال دیده شدن را افزایش داده و از کلاهبرداری های اینترنتی و عواقب آن جلوگیری می کنند.خریدار و بیننده آگهی شما با دیدن عکس واقعی کالای شما،اطمینان و اعتماد بیشتری به آن پیدا می کند. (توجه : در عکس های استفاده شده توسط شما،نباید هیچ نوشته ای بر روی عکس یا عکس های نوشته شده وجود داشته باشد در این صورت تصویر دارای چنین خصوصیتی توسط تیم ماهنر،ویرایش خواهد شد).

 

مزایای تبلیغات خاص و ماندگار نسبت به تبلیغات عادی

  • تبلیغات خاص و ماندگار به صورت متمایز در ابتدای صفحات گروه ها و بالاتر از تبلیغات عادی (بدون ستاره) نمایش داده می شوند.
  • تبلیغات خاص و ماندگار در ابتدای صفحات نتایج جستجو در سایت نمایش داده می شوند.
  • تبلیغات خاص و ماندگار، امکان لینک مستقیم به سایت، وبلاگ یا صفحات اجتماعی شما را دارا هستند. این موضوع هم بازدید کننده صفحات شما را افزایش می دهد و هم رتبه سایت یا وبلاگ شما را در موتورهای جستجو بهبود می بخشد.
  • تبلیغات خاص و ماندگار نسبت به تبلیغات عادی، در نظر بازدید کنندگان اعتبار بیشتری دارند، چرا که صاحب تبلیغ برای تبلیغ خود هزینه کرده است.
  • تبلیغات خاص و ماندگار خیلی زودتر توسط موتورهای جستجو ایندکس می شوند (کمتر از 24 ساعت).